0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Кујнска вага SKS 4030WH

SENCOR Кујнска вага SKS 4030WH

1250 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Дигитална кујнска вага
Боја : бела
Иноксен сад со зафатнина до 1000 мл
Димензии на садот за мерење: 17х5см
Голем ЛЦД дисплеј
Калено стакло 4 мм
Сензори осетливи на допир
Можност за мерење до 5кг
1г отстапување
Лесно чистење
Подесување за мерење во кг или мл
Автоматско исклучување по 2минути
Функција – Tara
On/off прекидач
2 години гаранција

0