0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Кафемат SES 4010SS

SENCOR Кафемат SES 4010SS

8690 ден

SKU: 17493 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: инокс
15 бари притисок
Избирање парна / топла вода
Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши
Отстранлив 1.5 L резервоар за вода
Индикатор за волумен на вода
ON / OFF копче со индикаторско светло
Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)
Anti-slip ногарки
Метално куќиште
2 години гаранција

0