0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Кафемат SES 1710BK

SENCOR Кафемат SES 1710BK

5790 ден

SKU: 17491 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна
15 бари притисок
Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши
Отстранлив 1.5 L резервоар за вода
Индикатор за волумен на вода
ON / OFF копче со индикаторско светло
Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)
Anti-slip ногарки
2 години гаранција

0