0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Кафемат SCE 5000BK

SENCOR Кафемат SCE 5000BK

2100 ден

SKU: 17406 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
Боја: црна
Опција за подготовка на чај
2.1 литри резервоар за вода
Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
Рачка со изолација од топлина
Контрола на интензитетот на аромата
Лесно се чисти
Должина на кабелот за напојување: 87 см
Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
Тежина: 1,8 кг
Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
Anti-slip ногарки
Заштита од прегревање
Приклучна сила: 900 W
2 години гаранција

0