0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Грил тостер SBG 3050SS

SENCOR Грил тостер SBG 3050SS

3090 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност на грејачот: 1800 W
Нелепливи плочи за скара
Лесен и пренослив
Ги исполнува условите за здраво печење (без масло)
3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)
Должина на кабелот за напојување: 75 см
Димензии на скара: ширина 23,5 cm x должина 22,5 cm
Посебни светла за работа и греење
Anti-slip ногарки
Простор за складирање на кабелот за напојување
Метални рачки
Стилски дизајн од нерѓосувачки челик
Рачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичи
Димензии кога се затвори: ширина 315 mm x должина 312 mm x висина 140 mm
Димензии кога ќе се отвори: ширина 315 mm x должина 535 mm x висина 78 mm
Тежина: 2,44 кг
Боја: инокс
Напон и фреквенција: 230 V, 50 / 60 Hz
2 години гаранција

0