0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Грил SBG 3701SL

SENCOR Грил SBG 3701SL

2950 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
Лесна и пренослива
Ги исполнува условите за здраво печење (можно е да се пече без додавање на масло)
Ребраста плоча за лесен проток на масти и вода
Автоматска контрола на температура со индикаторско светло (100 – 220 °C)
Нелеплива површина
Отстранлив дел за мрснотии
Димензии на плотната за печење (ширина x длабочина): 37,5 x 25,7cm
Лесна за чистење само со хартиена крпа
Термо изолирана рачка овозможува притискање на грилот за сендвичи
Нелизгачки ногарки
Заштита од прегревање
Моќност на грејачот: 1750 W
Димензии (ВхШхД) 14х38х31 cm
Сребрена боја
Тежина 2,9 kg
Гаранција 2 години

0