0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

5540 ден

SKU: 20412 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќ: 1 500 W
Волумен на делот за готвење 2.6 L
Спремна за употреба за 3 мин
Воздушен филтер за намалување на миризбата
30 минутен тајмер со аларм
Температура 80°C – 200°C
Систем за пржење без масло
Поздрава алтернатива од традиционалната подготовка на храна со масло
Помалку миризба
Светлечки индикатор
Безбедносно заклучување
Отстранувачки нелеплив сад за пржење и лесно чистење
Auto Shut-Off
Компактен дизајн
2 години гаранција

0