0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

820 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна/виолетова
Лизгачки прекинувач со контролно светло
2 температури
Брзо загревање
Температурата од 140- 200°C
Мала цевка со дијаметар 19мм
За прекрасно дизајнирани сјајни локни
Заштита за прсти
Кабелот се врти за поголемо движење
Гумен кабел ,отпорен на топлина
Приклучна сила : 13 W
2 години гаранција

0