0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

650 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна/виолетова
2 степени на температура 200 / 400 W
Кукица за обесување
Заштита од прегрејување
Помагало за одложување
Округла четка со мешани четкици ᴓ 21мм
Приклучна сила : 400 W
2 години гаранција

0