0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 8271VT

2430 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Број на температури 3
2 додатока
2 брзини
Ладен воздух
Јонизатор
Дифузер
Флексибилен крај
Кука за закачување
Напон 2 200 W
Висина 27,5 cm
Ширина 23 cm
Длабочина 9,1 cm
Боја:црна / виолетова
2 години гаранција

0