0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 7221GR

1370 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела/зелена
Приклучна сила : 1800 W
Преклопна рачка за полесно складирање и патување
Функцијата на јонизација генерира негативни јони (слична на воздухот по дожд):
– гарантира посилна и блескава коса
– овозможува побрзо сушење
– го намалува статичкиот електрицитет
– го спречува оштетувањето на косата
Функцијата за ионизација може да се деактивира
2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
Копче за ладен воздух за побрза фиксација на фризура
Патентиран отстранлив единечен струен млазник
Индикаторски светла за ладен воздух и јонизација
Ултра-лесен дизајн
Тивок DC мотор
Антибактериски површински третман
Отстранлива задна решетка за полесно чистење
Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент за левата и десната рака
Висечка јамка
Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
Додатоци: воздушна млазница
Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
Димензии(д x д x в): 178 x 81 x 255 mm
Тежина: 470 g
2 години гаранција

0