0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 7120WH

980 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Приклучна сила : 2000 W
2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
Копче за ладен воздух за побрза фиксација на фризура
Ултра-лесен дизајн
Тивок DC мотор
Антибактериски површински третман
Отстранлива задна решетка за полесно чистење
Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент
Висечка јамка
Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
Димензии(д x д x в): 173 x 79 x 248 mm
Тежина: 360 g
2 години гаранција

0