0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 6600 V

1060 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: виолетова
Боја црвена
2 брзини
3 нивоа на температура
Вклучен е насочувач за воздух
Гумирана рачка
Можност за закачување
Термостат
Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
Моќност од : 2000 W
Должина на кабел:2.6м
2 години гаранција

0