0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 6400 B

640 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црнo / кафена
Патен фен за сушење
Рачка која се преклопува
Куќиште од мек материјал
Променлива волтажа
Вклучен е насочувач за воздух
Можност за закачување
Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
Моќност од : 850 W
2 години гаранција

0