0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 40 G

640 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бело / зелена
Патен фен за сушење
2 брзини
Антибактериска површина
Сребрен прекинувач
Вклучен е насочувач за воздух
Можност за закачување
Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
Моќност од : 1200 W
2 години гаранција

0