0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

SENCOR Фен SHD 108VT

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна/виолетова
2 брзини,3 нивоа на температура
Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет
Вклучен е насочувач за воздух и дифузер (12,8 цм-дијаметар)
Гумирана рачка
Можност за закачување
Термостат
Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz
Моќност од : 2000 W
Должина на кабел: 1.7м
2 години гаранција

0