0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

2460 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Рамномерно сушење на сите нивоа
Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго
Број на садови за сушење: 5
Висина помеѓу нивоа :1.5 cm- 2.8 cm
Транспарентна пластика за континуирано следење на сушењето
Циркулирање на воздухот
Заштитено против прегревање
On/off прекидач
Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
Моќност на грејачот: 240 W
Димензии (ШхДхВ) : 268х268х212
2 години гаранција

0