0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

1880 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Погоден за чистење на тврди површини (плочки , стакло)
Одстранува и до 99% бактерии
Одстанува бигор, дамки,маснотии и сл
Лесен и удобен за користење
Заштита од деца
Боја : жолта
Широка палета на додатоци
Моќност : 900-1500W
Напон и фрекфенција : 220-240 V, 50/60 Hz
Максимален притисок: 3 bar
Капацитет на резервоар: 350 ml
Должина на кабелот : 4 m
Тежина: 1 kg
2 години гаранција

0