0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

790 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела / зелена
2 додатока за стискање
Автоматско стартување со работа
Автоматска промена на правецот на работа
Нелизгачка подлога
Отстранливи делови за полесно чистење
Моќност на моторот (max): 40 W
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0