0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Будилник SRC 136B

SENCOR Будилник SRC 136B

1060 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Радио будилник
Боја: црна
PLL FM радио
0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)
Можност до 20 мемориски станици
Hi / Lo Затемнување
Поставување на двоен аларм
Можност на будење со радио или сирена
Функција за спиење, одложување
Резервна батерија: 2 x 1,5 V Тип AA (не е вклучена)
Моќност: AC 230 V, 50 Hz
Потрошувачка: 3,5 W
Димензија: 46 x 124 x 130 mm
Тежина: 360 gr
2 години гаранција

0