0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Будилник SDC 4400W

SENCOR Будилник SDC 4400W

1090 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Радио будилник
Боја: бела
USB полнач 5 V / 1000 mA
LED Ноќно Светло
LED дисплеј од килибар 2,3 cm (0.9 “)
Поставување на осветленоста на екранот
Двоен аларм
Будилник за будење
Одложете
Резервна батерија за часовникот CR-2032 1 x 3 V (не е вклучена)
Моќност: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Димензии: 135 x 68 x 60 mm
Тежина: 260 g (вклучувајќи AC/DC адаптер)
2 години гаранција

0