0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Блендер SNB 4301RD

SENCOR Блендер SNB 4301RD

3890 ден

SKU: 17805 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црвена
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
Може да се мие во машина за садови
Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
Должина на приклучен кабел : 1.2 m
Волумен на садот: 0,5 l
Тивка работа (SilentPower)
Лесен е за одржување
Моќност на моторот (max): 1000 W
Работи на напон од: 220-240 V,50-60Hz
2 години гаранција

0