0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Блендер SBL 4370

SENCOR Блендер SBL 4370

2640 ден

SKU: 17380 Категории: , , Ознака:
Опис

Опис

Боја: бело/ кафена
Моќност на моторот (max): 500 W
Број на брзини за лесно ракување: 2(0/1/2/импулс)
Волумен на садот: 1,5 l
2 Инокс ножеви
Функција за дробење на мраз
Погоден и за Smoothie
Капак со отвор за дополнување
Гумени додатоци кои не се лизгаат
Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0