0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Блендер SBL 3272RD

SENCOR Блендер SBL 3272RD

2580 ден

SKU: 17379 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црвена
Број на брзини за лесно ракување: 2 (0/1/2/импулс)
Волумен на садот: 0.8 l
Инокс ножеви х2
Функција за дробење на мраз
Погоден и за Smoothie
Капак со отвор за дополнување
Додаток за сецкање на тревки и зачини
Гумени додатоци кои не се лизгаат
Моќност на моторот (max): 250 W
2 години гаранција

0