0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Блендер SBL 3207GG

SENCOR Блендер SBL 3207GG

2140 ден

SKU: 17378 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: пастелно зелена
2 сада за блендирање(0,6л 0,3л)
Моќност на моторот (max): 600 W
Лесно за чистење
Садовите освен за блендирање служат и за транспортирање на смудито
Ножевите се од висококвалитени нерѓосувачки челик од титаниум:
-оневозможуваат загуба на витамините
–штитат од оксидација на нутри смудито
Тивка работа (SilentPower)
2 години гаранција

0