0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Блендер SBL 2207TQ

SENCOR Блендер SBL 2207TQ

1760 ден

SKU: 17367 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела/сина
Идеален за подготовка на свежо овошје, коктели,супи,бебешка храна,сосови,супи.
Моќност на моторот (max): 300 W
2 сада со волумен : 0,6l и 0,3l
Садовите освен за блендирање служат и за транспортирање на смудито
Капаците се со вградена помошна цевка, оневозможуваат потурање со сокот.
Тивка работа (SilentPower)
Шишињата ,капаците и ножевите може да се мијат во машина за садови
Ножевите се од висококвалитени нерѓосувачки челик од титаниум:
– оневозможуваат загуба на витамините
– штитат од оксидација на нутри смудито
Работи на напон од: 220-240V,50-60H
2 години гаранција

0