0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Апарат за леб SBR 760WH

SENCOR Апарат за леб SBR 760WH

6660 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

2 перки за месење
Тајмер до 13 часа
10 програми за печење
1 програм за правење на џемови и мармелад
1 програм за правење на само тесто (пица, багети, крофни)
Максимална тежина на леб 1.350 грама
Голем LCD дисплеј со позадинско осветлување
Поклопец со прозорче
Меморија од 10 минути во случај на снемување на струја
3 нивоа на печење на кората (светла, средно светла и темна)
Функција за одржување на топлина до 60 минути по завршување на печењето
Нелепливи перки и внатрешност за лесно одржување
Може да се пере и во машина за садови
Звучен сигнал за додавање состојки
Моќност 850W
Нелизгачки ногарки
Додатоци: сад за мерење, лажица и метална рачка за отстранување на перките
Димензии Ш/Д/В: 247 x 139 x 189 mm
Безглутенски програм
Програм за брзо печење
Одржување на температура
Боја – Бела
Тежина – 6,1 kg
2 години гаранција

0