0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна
Моќност на грејачот: 320-380 W
Капацитет до 7 јајца
3 нивоа на готвење
Вграден електронски тајмер со звучен сигнал
Заштита од прегревање
Одстранлив капак за лесно чистење
Тежина : 575g
Напон и фрекфенција : 220-240 V ~ 50 Hz
2 години гаранција

0