0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла SSI 8440GR

SENCOR Пегла SSI 8440GR

1680 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бело/ зелена
Пегла на пареа
Специјална керамичка подлога без гребење
Моќност од : 2200 W
Контрола на температура на повеќе нивоа
Регулација на пареата
Можност за суво пеглање
Пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа
Опција за самочистење
Систем против протекување
Филтер против каменец и протекување на вода
Прозирен контејнер за вода 380ml
Силиконска рачка
Индикаторно светло
Ротирачки кабел 360º
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0