0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SCOOT & RIDE Тротинет Highwaykick 1 Rose

SCOOT & RIDE Тротинет Highwaykick 1 Rose

6500 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Highwaykick 1 е 2 во 1 тротинет со седиште што може да се модифицира без употреба на алат
Мултифункционален со две позиции за возење кој им овозможува и на најмалите да се движат и седат безбедно и удобно
Благодарение на неговата стабилност, со 2 предни тркала и 1 задно тркало, производот им овозможува движење и на најмладите деца, седејќи безбедно и удобно
Безбедносна подлога на предниот дел ја минимизира можноста за превртување

Наменет за возраст од 1 до 5 години
Висина: 82 – 118 cm
Висина на седиштето: 22,5 – 29 cm прилагодливо
Висина на рачки (Tbar): 57 – 64 cm прилагодливи
Макс. тежина: 50 kg на основа / 20 kg на седиште
3 прилагодливи позиции за висина на рачките (Tbar)
3 прилагодливи позиции за висина на седиштето

 

0