0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > Прибор за камин ОГАН 4 дела

Прибор за камин ОГАН 4 дела

1290 ден

SKU: 3872165004660 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Лопатка за камин со дрвена рачка
Закривена Т палка со дрвена рачка
Закривена палка со дрвена рачка
Маша за камин со дрвена рачка
Mатеријал: железо
Материјал на рачката – дрво

0