0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > Прибор за камин ММ клик

Прибор за камин ММ клик

1190 ден

SKU: 3872165010548 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Лопатка за камин со дрвена рачка
Закривена Т палка со дрвена рачка
Закривена S палка со дрвена рачка
Маша за камин со дрвена рачка
Mатеријал: железо
Материјал на рачката – дрво

0