0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Ударна дупчалка Z1J HF 13 600W

ISKRA Ударна дупчалка Z1J HF 13 600W

1890 ден

SKU: 3830038912443 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност : 600W (max)
Вртежи : 0-3000 врт / мин
Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Додатна рачка
Мерач на длабина
Дупчење на железо до 13 mm
Дупчење на бетон до 16 mm
Дупчење на дрво до 25 mm
Должина на кабел: 1.8 m
Типли
2 години гаранција

0