0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Ударна дупчалка Z1J 13 (DB5307) 600W

ISKRA Ударна дупчалка Z1J 13 (DB5307) 600W

1890 ден

SKU: 4250116890002 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност : 600W (max)
Вртежи : 0-3000 врт / мин
Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Додатна рачка
Мерач на длабина
Дупчење на :
• железо : 13 mm
• бетон : 16 mm
• дрво: 25 mm
Должина на кабел: 1.8 m
Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д)
Тежина: 2,03 кг
Бруто Тежина: 2,13 кг
2 години гаранција

0