0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Ударна дупчалка GX EI0040-2 500W

ISKRA Ударна дупчалка GX EI0040-2 500W

1690 ден

SKU: 3830042563020  Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор.
Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.

Напон : 220-240V~50Hz
Јачина: 500W (max)
Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
Глава: Ø 1,5-13 mm
Променлива брзина
Два свера на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,8m
Димензии на пакување (В mm): 290 (Д) x 70 (Ш) x 255 (В)
Нето тежина: 2,03 kg
2 години гаранција

0