0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Ударна дупчалка GX-BMC002 со сет алати во куфер

ISKRA Ударна дупчалка GX-BMC002 со сет алати во куфер

2990 ден

SKU: 3830042563143  Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

Јачина: 500W
Напон: 230-240V~50Hz
Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
Глава: ø 13mm
Променлива брзина
Два сета на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,5m
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
Нето тежина: 3,625 kg
Бруто тежина: 3,75 kg
Гаранција 24 месеци
Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)
Сетот на рачни алати се содржи од:

Столарски чекич 227g
Комбинирана клешта
Клешта која се подесува
Магнетски додаток за додавање
Тапетарски нож
Метро (2 m)
Сет на насадни клучеви
Сет 25 mm додаток
Сет за бушење
Типли

2 години гаранција

0