0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Тример за влакна MR 700

ISKRA Тример за влакна MR 700

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 1.2V
Моќност: 2W
4 Додатоци
Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
Не ја иритира кожата
Li-ion Батерија, со стандарден полнач
База за чување на додатоците
Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување
2 години гаранција

0