0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Тостер THT 8866 BL

ISKRA Тостер THT 8866 BL

990 ден

SKU: 3830042565871 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 600W-750W (макс)
За две парчиња леб
5 степени за регулација на печење
Отстранлива фиока за трошки
Лесно управување
Стоп копче
Простор за складирање на кабелот
Гумени стапала
Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V)
Нето тежина: 0,76 кг
2 години гаранција

0