0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Термобокал T 9010 AI

ISKRA Термобокал T 9010 AI

1490 ден

SKU: 3830042564768 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Влезна моќност: 1850-2200W
Волумен: 1,7 L
Двострана мерач за ниво на вода
Прекинувач за отворање на капакот
Скриен грејач
Филтер за вода
Вклучување и исклучување
Троен безбедносен систем
2 години гаранција

0