0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Термобокал T 8809 A

ISKRA Термобокал T 8809 A

990 ден

SKU: 3830042564751 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Влезна моќност: 1850-2200W
Волумен: 1.7 L
Скриен грејач, Филтер за вода
Вклучување и исклучување
Двострана скала за ниво на вода
Троен безбедносен систем
2 години гаранција

0