0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Термобокал T 803 AI

ISKRA Термобокал T 803 AI

990 ден

SKU: 3830042564775 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Влезна моќност: 1850-2200W (макс)
Волумен: 1.7 L
Прекинувач за отворање на капакот
Скриен грејач
Филтер за вода
Вклучување и исклучување
Двострана скала за ниво на вода
Подвижна 360 ° врска
Троен безбедносен систем:
– заштита од прегревање
– автоматски исклучување при отстранување од базата
– автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
Димензии на амбалажата (во милиметри): 215 (Д) x 165 (W) x 225 (V)
Нето тежина: 0,93 кг
Бруто тежина: 1,16 кг
2 години гаранција

0