0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Термобокал KL 1808

ISKRA Термобокал KL 1808

1190 ден

SKU: 3830042564782 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Влезна моќност: 1800W (макс)
Волумен: 2.0 L
Куќиште од нерѓосувачки челик
Прекинувач за отворање на капакот
Скриен грејач
Филтер за вода
Вклучување и исклучување
Индикатор за статус
Подвижна 360 ° врска
Троен безбедносен систем:
– заштита од прегревање
– автоматски исклучување при отстранување од базата
– автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)
Нето тежина: 0,96 кг
Бруто тежина: 1,04 кг
2 години гаранција

0