0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Телесна вага GBF1530 GR

ISKRA Телесна вага GBF1530 GR

990 ден

SKU: 3830042565468 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијагностички баланс
БИА – анализа на биоелектричната импеданса
Максимално оптоварување: 150 кг
Точност: 100 гр
Калено стакло со дебелина од 5 мм
LCD осветлување
Копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
Тач вклучување
Автоматско исклучување
Гумени ногарки
Индикатор за преоптоварување и празна батерија
Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
Димензија: 300×300 мм
Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
2 години гаранција

0