0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Smoothie maker HY 1302WH

ISKRA Smoothie maker HY 1302WH

1590 ден

SKU: 3830042565123 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker

Моќност: 200-300W
Напон: 220-240v -50/60 Hz
Зафатнина на садот: 0,6л
Преносен сад со отвор за пиење
Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
Едноставно управување и чистење
2 години гаранција

0