0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Сецко SW 817A YL

ISKRA Сецко SW 817A YL

1290 ден

SKU: 3830042565215 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Моќност: 300 W (макс)
Ножеви од нерѓосувачки челик
Материјал: пластика
Ергономска форма
Сад: 750 ml
2 години гаранција

0