0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Рачна правосмукалка BR 2201B10

ISKRA Рачна правосмукалка BR 2201B10

3490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

12 Ni-MH 10×1500 mAh јачина на батерија
Висока усисна моќ
Непрекината работа 14-15мин.
Канистер со филтер што лесно се мие
Капацитет на канистерот( 500ml за прашина и 120ml за течности)
Индикатор за полнење
Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
75 W јачина на мотор
За усисување на суво ѓубре и на течности
3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)
Максимален вакум: ≥3.5Kpa
Бучност: 79dB
Нето тежина: 1,13kg
Бруто тежина: 2,07 kg
Димензии на кутијата: 442mm (Д) x 147mm (Ш) x 166mm (В)
2 години гаранција

0