0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Рачна правосмукалка BR 11B6

ISKRA Рачна правосмукалка BR 11B6

2390 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

7,2 Ni-MH 6×1300 mAh јачина на батерија
Висока усисна моќ
Непрекината работа 16-16,5мин.
Канистер со филтер што лесно се мие
Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности)
Индикатор за полнење
Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
35 W јачина на мотор
За усисување на суво ѓубре и на течности
3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)
Максимален вакум: ≥1.5Kpa
Бучност: 76dB
Нето тежина: 0,78kg
Бруто тежина: 1,3 kg
Димензии на кутијата: 400mm (Д) x 130mm (Ш) x 144mm (В)
2 години гаранција

0