0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Рачен пасатор HB-01S

ISKRA Рачен пасатор HB-01S

1590 ден

SKU: 3830038915093 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

2 брзини
Нож од нерѓосувачки челик
Ергономски дизајн
Димензии (mm): 400 x 103 x 103
Нето тежина: 0,65 kg
Бруто тежина: 0,86 kg
Jaчина 200 вати
INOX
2 година гаранција

0