0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Рачен пасатор HB-02S

ISKRA Рачен пасатор HB-02S

1390 ден

SKU: 3830038915109 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

Моќност: 200W (максимално)
Напон: 220-240v -50/60 Hz
2 брзини на прилагодување
Нерѓосувачки челик
Сечила од нерѓосувачки челик
Ергономична форма
2 година гаранција

0