0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L

ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L

2790 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 1000 W
Напон: 220-240 V ~ 50 Hz
Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
Капацитет на контејнерот: 20 L
Алуминиумска вшмукување цевка: 1 метар
Функција на дување
Лесна контрола
Филтер кој лесно се мие
Соодветна рачка на горниот дел на уредот
Димензии: висина 38 cm дијаметар 32 cm
Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци
2 години гаранција

0